Tere, Kallis!

Teisipäev, juuni 28, 2011
+ 1 Süda :) 0
Laadin...

Warning: Undefined array key "desk_hide_postimage" in /data01/virt60866/domeenid/www.ilusale.ee/armastuskirjad/wp-content/themes/desk/single.php on line 22

Helista mulle, Kallike

Kirjutan Sulle sest ei suuda hetkekski Sind oma mõtetest ära saada. Aga ega ma ei tahagi :)

Kahju, et ei saa sulle helistada.. Sul on nii armas ja sensuaalne hääl, et hoiaks telefoni kõrva juures ainult selleks et kuulda kuidas su malbe hääl mind õrnalt paitaks. Lihtsalt oleks silmad kinni, voodis pikali, naeratus näol ja naudiks seda imepärast olemist..

Kui töötaksid roosikasvatuses, siis kasvaksid seal maailma kõige ilusamad lilled. Ohtlikult teravate okastega aga samas maailma kõige siidisemate ja õrnemate õielehtedega kõige romantilisema punase värvusega roosid! Kujutan ette kuidas kõik taimed naudiksid Sinu kohalolekut ja seda kuidas vaikselt ja seejuures ülimalt naiseliku tämbriga laulaksid oma lemmikuid vanu eesti laule. Usun, et lilled teeksid mis iganes, et saada endale jalad, käed ja suu, et tulla Su juurde ning õrnalt emmates sosistada, et oled maailma kõige armsam ja ilusam tüdruk.

Nii väga igatsen Su häält võbelemas läbi õhu ja jõudmas mu ajju ning lõpuks südamesse, mis sellepeale kaks korda kiiremini tuksuma hakkab. Mäletan neid kõige siiramaid armastusavaldusi, mida oled mulle öelnud. Olen kõige õnnelikum noormees – nii õnnelik, et ei vaja mitte midagi muud, kui vaid õhku ja armastust. See on lihtsalt nii võimas, et paneb unustama kõik muu! Kui ongi vaja tegeleda mõne kohustusega, siis ei saa tegelikult arugi kui see juba valmis on ja juba pool-unustatud. Mõtetes oled Sina mu Armsake. Kogu aeg, iga sekund. Isegi kui söön või räägin kellegagi, siis pole Sa mul meelest läinud. Kui keegi helistab, siis mõtlen, et ehk oled see Sina :) Kui näen kuskil taamal kõndimas kena neiut, siis mõtlen, et oleks see küll Sina mu Armsake .. siis jookseks lihtsalt otse, trotsidest teisi inimesi, autosid ja kasvõi ronge. Tuleks ja kallistaks Sind, annaks Sulle mõista, et kui väga ma Sind armastan!

Annaks kõik, et sa saaksid mulle helistada! Piisaks kui ütleksid mulle midagi armsat ja saaksid selle tunde lainel olla kuni me lõpuks kohtume..

Sinu Musi