Lihtsalt Kallis!

Pühapäev, oktoober 28, 2012
+ 1 Süda :) 11
Laadin...

Warning: Undefined array key "desk_hide_postimage" in /data01/virt60866/domeenid/www.ilusale.ee/armastuskirjad/wp-content/themes/desk/single.php on line 22

Oled kallis mulle

Valguse kiirusel lendan läbi elu, nähes ainult enda ette ja mitte märgates enda kõrval olevat inimest, kes minuga samas tempos meeleheitlikult püsida üritab ennastohverdavalt iga hetk  tuge pakkumas. Võiks ju korraks puhata ja silma vaadates öelda, et Kallis, Ma armastan Sind!

Kihutan mööda inimestest pilk enesekindlalt ette suunatud. Ei jätku mulle aega, et märgata nutva väikelapsega noort ema. Silmi jätkub vaid raha, kinnisvara ja autode jaoks. Peas on nagu õlitatud masinavärk, mis halastamatult juhib kogu seda lihast ja luust inimolevust, milles on siiski ka süda ja hing. Viimased üritavad aga ei suuda enam …

Naine saab kõike, mida hing ihaldab aga ainult seda mida saab mõõta rahas. Keegi ei lohuta, innusta, meelita ega hellita. Kaks inimest, kes on kinnitanud enda kooselu sõrmuste ja allkirjadega, ei paku enam teineteisele muud kui madalate vajaduste rahuldamist ja majandusuudiste arutlemise kõrvale ühist hommikukohvi. Kaks süda on surutud väikestesse aga raudsetesse puuridesse, mis üksteisest valgusaastate kaugusel. Tunnen kuidas süda nutab punaseid pisaraid ning see ei takista mul võtmete haaramist pilk uksepoole suunatult ütlemast külmalt kõlavaid sõnu: “Kallis oled, õhtul näeme”! Vastust ei tule ja seda ei ootagi keegi..

Kõik mis algas seiklustega kinos, teatris ja loomaaias, on läbi. Lilled on siiani kõige kallimad ja punasemad aga lendavad nüüd paari päeva pärast prügikasti samamoodi nagu tühi piimapakk. <Millal viimati lilli kinkisid? Eelmine nädal! See oli mul ununenud.> Retooriline arutelu oma peas, kui liftisõit võttis kauem aega ja peeglist enda silmadest väikse lootuskiire mõjul mõtted tavaelust kaugenesid.

Uus Itaalia restoran hubase ilme ja imemaitsvate pastaroogadega oleks ideaalne, et puuviljaselt hõrgu veini ning küünlavalguse juures saaks silmside abil üksteise hinge ja võib-olla isegi südamesse pugeda, aga kogu õhtu piirdub söögikoha arvustusele.

Mis on lahti minuga ja mis olen ma enda ümber loonud? Olen alati veendumusel olnud, et elu on nautimiseks. Olla õnnelik ja teha teised inimesed enda ümber õnnelikuks, rõõmsaks ning pakkuda inspiratsiooni!

Naine on tüdrukutega väljas. Istun sohval, toas on vaikne ja hämar. Mõtlen enda elu üle järgi.

Nii ei saa edasi ning seetõttu otsustasin, et tuleb elu Jackpot välja võtta! Ma ju Armastan oma naist ja järgmine kolm kuud teeme maailmale väikse ringi peale, et saaksin talle pakkuda kõike muud peale selle, mida saab raha eest!

Sa ei ole mulle enam lihtsalt kallis! Ma armastan Sind rohkem kui kõike muud siin maailmas ja tõestan seda sulle kogu oma ülejäänud elu!!

Koos Kallimaga rannas