Nii Armas kui Seksikas!

Teisipäev, oktoober 25, 2011
+ 1 Süda :) 10
Laadin...

Warning: Undefined array key "desk_hide_postimage" in /data01/virt60866/domeenid/www.ilusale.ee/armastuskirjad/wp-content/themes/desk/single.php on line 22

Minu armas ja seksikas

Mis on Sinus sellist, mis mind kütkestab? Mis on see, mis aheldab nii mu südame kui mõistuse Sinu külge nii tugevasti kinni? Kui mul isegi oleks puhtast kullast briljantidega kaunistatud võti, mis avaks kõik lukud, millega saaks end vabastada, siis ikkagi annaks ma selle ära esimesele almust paluvale kerjusele. Nagu kinnisidee, mis kaotab mõtlemisvõime. Milline vang jääks vangikongi konutama kui uksed on lahti ja kõik valvurid kariibidel puhkamas?

Mõned arvavad, et selline mees, kes sellistes kütkeis tunneb nagu paradiisis on kas nõrk või loll. Tõsi, mis tõsi. Olen füüsiliselt tugev, hea kehaehitusega, nutikas ja intelligentne – see on see, mis mulle on öeldud. Kas nad on valetanud.. Ausalt öeldes on mul ükskõik :) Sa oled ainuke põhjus, miks ma Elan!

Mis on valem, et leida endale perfektne hingekaaslane?

Tead, sa oled nii seksikas!!! Istume kahekesi õhtul laua ümber, upun su silmadesse, sõime imehead lõhefileed kooreses kastmes vürtsiks kõrval Lõuna-Saksama vein, tuul puhub avatud aknast pannes ainukese valguse allika siin toas võbelema harmooniliselt tekitades heli, mis nii harmooniliselt sulab meie kiirete südametuksete sekka. Su silmad säravad, Sinu huuled on nii kelmikalt naeratuseks kumera kuju võtnud, samas valmis iga hetk sekundi murdosa jooksul võtma natukese teise kuju, et tunda minu huuli endi vastas. Imetlen Sinu pikki juukseid, mis nii täiuslikult Sinu õlgadele langevad jättes siiski Sinu hurmavalt kauni kaela minu fantaasiarohkeid mõtteid rikastama. Sinu siidist õhtukleit oleks nagu rätsepa poolt perfektselt just Sinu  kehakumeruste järgi õmmeldud. Silmad piiluvad salaja neid vallatuid varjusid, mis su tohutult seksika keha peal liugu lasevad. Tahaks olla siid – olla just praegusel hetkel Sulle kõige lähemal, tunda Sinu joovastavat parfüümi, tunda seda õrnust, millele ei saa vastu isegi päikesetõusul vast õidepuhkenud maailma kõige õrnem roosiõieleht. Aaarrhhh, see ajab mind hulluks, tunnen kuidas üle keha kiiresti liikuvad värinad on tõestuseks ülimale erutusele. Tahan Sind kohe, kohe, kohe ja täiesti endale! Tean, et Sa mõtled sama – täislikkust peab korrutama tuhandega. Me mõlemad teame, et eelmäng hakkas juba siis kui uksest sisse astusid ja mulle põse peale, mitte huultele vaid põsele sellise musi andsid, mis mind nii üllatas kui ka meelitas ja segatusse ajas. Hetkega läks edaspidine tegevus edasi juba teisel levelil. Nüüd on juba level 57 .. Isegi maavärin ei saaks meid enam katkestada. See pole enam kirg – see on ekstaas!

Kusagilt kaugelt kostuvad helid, mida teevad hommikuvärskust nautivad linnud. Avan silmad ja näen maailma kõige armsamat tüdrukut enda kõrval – võiks jääda tundideks nautima seda imeilusat vaadet. Sa oled lihtsalt nii võimatult sõnadega kirjeldamatult armas! Tean, et ma naeratan ja mu silmad säravad praegu nagu iga kord kui sind näen. Teen Sinust pilte, et võiks vaadata Sind siis kui sind igatsen. Kui ma oleks maalikunstnik ja visandaks lõuenditele maastikke või arhitektuuri, siis alati oleks piltidel põhiplaanis just Sina! Sul on maailma kõige armsamad silmad, kõige armsam naeratus, kõige armsam nina, kõik kõige armsam. Miks see nii on ma ei tea :)

Sa oled nii armas kui seksikas! Just seda ma vajan ja kõik muu harmoniseerub sellega perfektselt. Sa oled mu täiuslik hingekaaslane – oled nii taevalikult armas ja nii kuradi seksikas! :)